Kontakt

Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss om du vill veta mer om hur vi kan hjälpa dig och din organisation


021 – 17 17 30    eko@exin.se


Mia Adlemark

Försäljning Västerås Tel: 021 - 17 17 37 E-post: mia.adlemark@exin.se

Caroline Bärzén

Ekonomi Tel: 021-17 17 42 E-post: caroline.barzen@exin.se

Thomas Cedervall

Flytt/Inköp Tel: 021 - 17 17 33 E-post: thomas@exin.se

Thomas Devida Gutierrez

Försäljning Eskilstuna Tel: 016 - 16 74 74 E-post: thomas.dg@exin.se

Anna Enbom

Försäljning Västerås Tel: 021 - 12 87 15 E-post: anna@exin.se

Ingrid Halling

Ekonomi Tel: 021 - 17 17 34 E-post: ingrid@exin.se

Patrik Hallonsten

Försäljning Västerås Tel: 021 - 17 17 36 E-post: patrik.hallonsten@exin.se

Patrik Lundstedt

Försäljning Västerås/Eskilstuna Tel: 016 - 16 74 71 E-post: patrik.lundstedt@exin.se

Peter Stålhand

Marknad/Försäljning Västerås Tel: 021 - 17 17 32 E-post: peter@exin.se

Anders Svensson

Ergonomi/Försäljning Västerås Tel: 021 - 12 87 45 E-post: anders.svensson@figurale.se

Conny Wallin

Logistik Tel: 021 - 17 17 35 E-post: conny.wallin@exin.se

Peter Åhlén

Försäljning Örebro Tel: 019-767 17 30 E-post: peter.ahlen@exin.se

Sitemap

EXIN-GRUPPEN

Figurale arbetar med nyförsäljning av kontorsmöbler och även uthyrning av kontorsinredning till projekt eller utbildningar

Med känsla för kvalitet och detaljer specialanpassar vi dina egna ritningar och idéer

Följ oss